MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 11796462
nr 1179 6462
Sideboard
1920-tal. Längd: 119 cm. Djup: 51 cm. Höjd: 100 cm
Kondition: slitage, skador, nyckel saknas. dörrpar går ej att stänga ordentligt
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 april 2018
kl 20:23:58
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)